Анонси

НОВИНИ ДНЯ І НОВИНИ: ПІДСУМКИ

Щоденна інформаційна програма «Новини дня» - це сюжети, репортажі, огляди, коментарі про події та факти в Олександрії, Олександрійському районі, інших населених пунктах області та власне в обласному центрі.
А у програмі «Новини: підсумки» інформуємо про все, чим запам’ятався тиждень.

АКЦЕНТИ ДНЯ І ТИЖНЯ

У щоденному дайджест-випуску інформація про головне, що відбулося на державному, регіональному та місцевому рівні. Коротко про актуальне, цікаве, важливе.

КРАЩІ ПІСНІ

Музично-розважальна програма, у якій розповіді про виконавців, у кращих традиціях інфотейнменту, поєднуються з піснями та музичними кліпами.

ФЕЄРВЕРК ХІТІВ

Добірка музичних відео кліпів популярних виконавців.

МОНОЛОГ ЗА КАДРОМ

Життєві історії, переказані самими героями програми. Жодних журналістських коментарів, все майстерно проілюстровано відео рядом, підсилено музичними фрагментами.

МАЮ ПРАВО

Правова інформація, яку повинен знати, хотів би знати, не проти знати кожен глядач. Поради та коментарі фахівців, елементи журналістських розслідувань.

ПЕРЕВТІЛЕННЯ

Автор і ведуча програми щоразу перевтілюється то у лікаря, то у військового, то у кулінара. А загалом фантазії, як і різноманітності професій немає меж.

ЖІНОЧІ ТАЄМНИЦІ

Це програма про все, що цікаво та необхідно знати жінкам. Крім порад психологів та лікарів, у кожному випуску є цікава жіноча історія.

ДО РЕЧІ КАЖУЧИ …

Програма орієнтована на дітей та їх батьків, розповідає про цікаві і найнеочікуваніші сторони захоплень, занять різними видами спорту, мистецтва.

ЧОЛОВІЧА ТЕРИТОРІЯ

Цікаві історії про хоббі відомих в Олександрії чоловіків. Особливості стійких захоплень сильної половини людства, секрети успіху.

СПЕЦРЕПОРТАЖ

Репортажі з місця подій, в яких передається вся атмосфера та особливості заходів та випадків. Глядачі отримують нагоду відчути себе причетними до того, що відбувалося.

НА ЧАСІ

Актуальні інтерв’ю з фахівцями різних галузей. Роз’яснення, коментарі, поради.

ДІАЛОГ

Програма передбачає спілкування Єпископа Олександрійського та Світловодського Боголєпа з вірянами. Проблеми духовності, сучасних вад суспільства, життєві орієнтири.

РОЗМОВА ПО СУТІ

Діалог з першими особами. Злободенні питання, прогнози та перспективні плани, наслідки владних рішень та реалізованих програм.

ЗАПИТАННЯ ДНЯ

Думки перехожих про політику, економіку, повсякденне життя, омріяні перспективи та реальність.

ПІСЕННА ОЛЕКСАНДРІЯ

Музично-розважальна програма про місцевих вокалістів та вокальні колективи. Талановиті вихованці гуртків та студій, студенти, професійні виконавці дарують глядачам свою творчість.

НАРОДНА ВЕСЕЛКА

Народні пісні, гуморески, мініатюри у виконанні творчих олександрійців.

БЕЗ СЕКРЕТІВ

Дитяча програма з рубриками про секрети спілкування, зовнішнього вигляду та прийоми самозахисту. Ведучі програми – школярі, тематика орієнтована на дитячу аудиторію.