Про нас

ІСТОРІЯ

Телерадіокомпанія «КТМ» створена у квітні 1991 року. Першу місцеву телестудію, яка сьогодні стала потужною телерадіокомпанією, відкрив незмінний директор Чечітко Станіслав Прокопович. Починалася діяльність на медіа-ринку з невеликої студії кабельного телебачення фірми «Віра-Сервіс». Послуги надавались 6-ти багатоповерхівкам Заводського мікрорайону  Олександрії і передбачали мовлення 5-ти телевізійних каналів.

На той час «КТМ» створює і власний телевізійний продукт. Для жителів міста – це була цікава місцева новинка.

Поступово розширюючись, кабельна мережа охопила майже повністю центральну частину Олександрії.

У 1999 році підприємство реорганізували у товариство Телерадіокомпанія «КТМ».

У 2002 році була повністю збудована телемережа. Розширюючи спектр та якість  телекомунікаційних послуг, телерадіокомпанія взяла на озброєння новітні технології передових  cвітових фірм.

Протягом 2008-2010 років магістральну мережу замінили на волоконно-оптичний кабель. Загалом до кожного будинку підведено близько 30 кілометрів волоконно-оптичних ліній. Продовженням стала заміна головної станції аналогового мовлення. За цим – розширення технічних можливостей.

Наразі запроваджується мовлення у цифровому форматі з можливістю трансляції кількох сотень телеканалів.

Досвід – це фундамент для подальшого вдосконалення та задоволення попиту на медійному ринку.

Телеканал «КТМ»

Сьогодні в українському телевізійному просторі велика кількість телеканалів, які висвітлюють суспільно-політичне життя держави. Щодо широкої картини життя в регіонах, місцевої інформації, то глядач не настільки поінформований.

Враховуючи актуальність місцевого продукту, телерадіокомпанія «КТМ» спеціалізується на подачі інформації з перших вуст, новинах, коментарях, інтерв’ю, оглядах, дискусіях, бесідах, авторських програмах. Серед своїх пріоритетів має не лише інформаційні, а й розважальні, культурно-мистецькі, просвітницькі передачі, приділяється увага підготовці цікавих, актуальних програм для  дитячої аудиторії.

ТРК «КТМ» забезпечує інформування телеглядачів про громадсько-політичне, економічне, культурне життя міста і району, створює умови для реалізації прав громадян на свободу слова та одержання інформації, відповідно до діючого законодавства України.

У телепрограмах здійснюється задоволення потреб глядачів в оперативній, повній, неупередженій інформації про події у регіоні та державі, задоволення попиту аудиторії щодо місцевої інформації про культурно-мистецьке життя.

Територія мовлення: м. Олександрія, Олександрійський, Петрівський, Онуфріївський, Знам’янський, Світловодський райони.

Цільова аудиторія: усі верстви населення

Загальний обсяг мовлення : 24 години на добу цифрового (багатоканального) мовлення та 18 годин на добу у кабельній мережі

Формат: розважально-культурологічний