ФК «Олександрія» — ФК «Маріуполь» — 1:0

Матч 21-го туру Української Прем'єр-ліги ФК «Олександрія» — ФК «Маріуполь», який пройшов на стадіоні «Ніка» у суботу 24 лютого, закінчився перемогою Олександрії — 1:0 . Всередині першого тайму «Олександрія» почала грати у більш розкутий футбол. Завдяки цьому команда господарів заволоділа ігровою і територіальною перевагою, але з завершальним ударом не складалося, повідомляє офіційний сайт ФК «Олександрія». У другій половині матчу були цікаві атаки та небезпечні моменти та лише на 88-й хвилині після розіграшу стандарту на убивчій позиції опинилися двоє гравців олександрії — досвідчений Андрій Гітченко і новачок команди Гліб Бухал. Першим на м’ячі опинився Гліб та переправив його у сітку воріт «Маріуполя». Перемогу олександрійці присвятили своєму капітану- Андрієві Запорожану. В рамках 22 туру, 3 березня, у Кропивницькому “Зірка” зіграє з “Олександрією”. Початок матчу о 14 годині.