'Олександрія'' перемогла ''Чорноморець''

В рамках дев’ятнадцятого туру Ліги Парі-Матч ФК «Чорноморець» зустрівся з ФК «Олександрія». Гра відбулася в Одесі, 19 березня і закінчилася перемогою олександрійців – 1:2. Команда «Олександрії» вийшла на поле в футболках на підтримку Давіда Таргамадзе, який зазнав травми 15-го березня в контрольному матчі проти криворізького «Гірника». Пише офіційний сайт ФК «Олександрія» Першим голом олександрійці відзначилися на дев`ятій хвилині. Козак зробив гостру передачу на Микицея, який прокинув м’яч вздовж воріт, а Полярус в боротьбі з захисником розстріляв вже незахищені ворота. На 59 хвилині після подачі кутового одесити зуміли вразити ворота Новака — 1:1. А на 80-й хвилині олександрійці відправили у ворота суперника другого м'яча.