Достойна поразка ФК'' Олександрія'' у матчі проти донецького Шахтаря

6 листопада, Олександрія на КСК Ніка провела 14-й тур Прем'єр-ліги проти донецького Шахтаря . Гра закінчилася з рахунком 1: 2 . Свою перевагу ‘гірники’ втілили у гол на 12-й хвилині. Дентіньо відзначився у воротах – 0:1. На 39-й хвилині донеччани подвоїли рахунок. Другий гол забив Ферейра після прострілу з флангу від Ісмаїлі. Другий тайм розпочався з голу Олександрії. Срна помилився при виконанні передачі, Яремчук перехопив , вийшов сам на сам та пробив над голкіпером — 1:2. Олександрійці провели ще кілька атак, зробивши перемогу гірників нелегкою. Наразі Олександрія займає п'яте місце турнірної таблиці чемпіонату. Наступний матч наші футболісти зіграють на виїзді проти луганської Зорі 19 листопада.