Олександрія зіграла з Динамо в нічию

На старті другого тайму Сидорчук закинув на Дерліса, що з ударом з близької відстані відкрив рахунок. Через двадцять п’ять хвилин Микицей повинен був встановлювати нічию, але з хорошої позиції вдарив значно вище воріт. На 79 хвилині забила гол “Олександрія”. Мораєс втратив м’яча поблизу чужого штрафного майданчика, і господарі помчали в контратаку. Старенький віддав гостру передачу на Пономара, але першими до м’яча встигали Рудько та Віда, які не поділили м’яч між собою. Помилкою киян сповна скористався Пономар – 1:1. “Олександрія” здобула перше очко в матчах проти “Динамо”. Нині в киян 24 бали, в олександрійців — 20 очок. В 13 турі “Динамо” спробує переграти “Карпати”, а “Олександрія” поїде до Полтави. Про це пише Футбол 24.